Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 174 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/10
Bütün şəkillər
+2 şəkil
730 800 AZN
4 200 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
174 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 174 m²,
Elmlər Akademiyası m.
PREMİUM TƏKLİF ✅ Belvedere yaşayış kompleksində Podmayak Mənzil Satışı Skvaznoy Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın Şirkətin xidmət haqqı məbləğin 1%-i təşkil edir
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 1
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 209
Bütün 541 təklifə baxmaq
№ 6135929
•
Baxış sayı: 43
•
Yeniləndi: Dünən, 16:58
730 800 AZN
4 200 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
174 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Mahir
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 1
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 209
Bütün 541 təklifə baxmaq