Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²,
Masazır q.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
78 000 AZN
870 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
90 m²
Sahə
8 / 8
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²,
Masazır q.
KUPÇALI QAZLI MƏNZİL.masazırda yol kənarı 8 mertebeli binanın 8 ci ve 9 cu mertebelerinde yerleşen 2 mertebe dublex 3 otaqlı menzil satılır.
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Əliağa Vahid küç. 116
Bütün 21 təklifə baxmaq
№ 6132194
•
Baxış sayı: 148
•
Yeniləndi: 15.05.2026, 22:11
78 000 AZN
870 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
90 m²
Sahə
8 / 8
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Əliağa Vahid küç. 116
Bütün 21 təklifə baxmaq