Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 124 m²,
Masazır q.
1/8
Bütün şəkillər
127 000 AZN
1 020 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
124 m²
Sahə
3 / 15
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 124 m²,
Masazır q.
Qanuni 3 otaq 124 kv masazırda təmirli.ucuz qiymete.1 kv təmirli 1020 manata düşür.binada qaz lift var
Bakı, Masazır qəs.
Bakı, Masazır qəs.
Xəritədə bax
Abşeron r.
Masazır q.
Qurtuluş 93 YK
Şükür
Vasitəçi (agent)
Bəyən Al Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Əliağa Vahid küç. 116
Bütün 21 təklifə baxmaq
№ 6131637
•
Baxış sayı: 209
•
Yeniləndi: Dünən, 03:55
127 000 AZN
1 020 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
124 m²
Sahə
3 / 15
mərtəbə
Təmir
Şükür
Vasitəçi (agent)
Bəyən Al Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Əliağa Vahid küç. 116
Bütün 21 təklifə baxmaq