Alqı-satqı
4 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 120 m²,
Nəsimi r.
1/8
Bütün şəkillər
269 000 AZN
2 240 AZN/m²
4 otaqlı
Köhnə tikili
120 m²
Sahə
4 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 120 m²,
Nəsimi r.
Azadlıq prospekti MG yanında 9 mertebeli binanın 4 mertebesində Sahesi 120 kv 4 otaqlı Təmirli Hər bir şeraiti olan menzil satılır Binanın yaxınlığında lazımı iaşe obyektleri var 1 % xidmət haqqı
Bakı, Azadlıq prospekti
Bakı, Azadlıq prospekti
Xəritədə bax
Nəsimi r.
ASAN Xidmət №1
DİM
Melissa Azadlıq
Neftçi bazası
İlkin
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Nizami
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Abdulla Şaiq küç. 189
Bütün 437 təklifə baxmaq
№ 6131620
•
Baxış sayı: 61
•
Yeniləndi: 15.05.2026, 18:39
269 000 AZN
2 240 AZN/m²
4 otaqlı
Köhnə tikili
120 m²
Sahə
4 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
İlkin
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Nizami
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Abdulla Şaiq küç. 189
Bütün 437 təklifə baxmaq