Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 156 m²,
Gənclik m.
1/15
Bütün şəkillər
+7 şəkil
420 000 AZN
2 690 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
156 m²
Sahə
16 / 20
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 156 m²,
Gənclik m.
. Gənclik metrosuna yaxın, Təzə parkın yanında, 3 otaqlı, geniş kvadratlı, əla təmirli, daim qaz, su və işıq olan mənzil təcili satılır. Bu, tam yaşayış üçün ideal şəraitdir. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür.
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 27
Bütün 61 təklifə baxmaq
№ 6131018
•
Baxış sayı: 62
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 21:35
420 000 AZN
2 690 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
156 m²
Sahə
16 / 20
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 27
Bütün 61 təklifə baxmaq