Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²,
Həzi Aslanov m.
1/6
Bütün şəkillər
168 000 AZN
2 470 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
68 m²
Sahə
3 / 17
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²,
Həzi Aslanov m.
Hezi Aslanov metrosu . Yeni tikili binada 2 Otaga duzelme temir li menbzil satilir Qaz su iwiq daimidir . Qiymeti 168 000 Manat
Bakı, M. Hadi 7
Bakı, M. Hadi 7
Xəritədə bax
Xətai r.
Həzi Aslanov m.
Premium Euro House
Vasitəçi (agent)
Premium Euro House
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 21:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 92 təklifə baxmaq
№ 6130867
•
Baxış sayı: 90
•
Yeniləndi: Dünən, 14:54
168 000 AZN
2 470 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
68 m²
Sahə
3 / 17
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 21:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 92 təklifə baxmaq