Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/19
Bütün şəkillər
+11 şəkil
740 000 AZN
3 700 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
200 m²
Sahə
12 / 20
mərtəbə
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
Menizl xetai BSR de yerleowr zamni. En oremyum binlarkn bitindedi Deniz ponaramasi ve tarimcig temirdi
Bakı, Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi 5
Bakı, Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi 5
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Xətai r., Nobel pr. 99
Bütün 53 təklifə baxmaq
№ 6130706
•
Baxış sayı: 61
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 19:13
740 000 AZN
3 700 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
200 m²
Sahə
12 / 20
mərtəbə
Təmir
Emlakci
Vasitəçi (agent)
Premium Estate MMC
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Xətai r., Nobel pr. 99
Bütün 53 təklifə baxmaq