Alqı-satqı
4 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m²,
Azadlıq Prospekti m.
1/15
Bütün şəkillər
+7 şəkil
309 000 AZN
2 810 AZN/m²
4 otaqlı
Köhnə tikili
110 m²
Sahə
1 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m²,
Azadlıq Prospekti m.
8 ci mikrarayon,Tenis akademiyası Şəxsi təmirli padvalı daxil evin qabagında bagı Tam yaşıllıq,Sənəd kupça,mənzil tam əşyalı satılır
Bakı, Nizami Nərimanov küçəsi
Bakı, Nizami Nərimanov küçəsi
Xəritədə bax
Binəqədi r.
Azadlıq Prospekti m.
8-ci mikrorayon q.
Anar Bey
Vasitəçi (agent)
Lumora Real Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Yasamal r., Həsən Məcidov küç. 14, Almaz Park
Bütün 180 təklifə baxmaq
№ 6129577
•
Baxış sayı: 78
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 15:15
309 000 AZN
2 810 AZN/m²
4 otaqlı
Köhnə tikili
110 m²
Sahə
1 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Anar Bey
Vasitəçi (agent)
Lumora Real Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Yasamal r., Həsən Məcidov küç. 14, Almaz Park
Bütün 180 təklifə baxmaq