Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m²,
Qara Qarayev m.
1/23
Bütün şəkillər
+15 şəkil
398 000 AZN
3 060 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
130 m²
Sahə
9 / 14
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m²,
Qara Qarayev m.
Qara Qarayev Premium Orbita MTK 14/9 mərtəbə 130 kv Qanuni 3 otaq Lüks və zövqlə təmir olunmuş premium mənzil!Yeni təmirdən sonra yaşayış olmayıb.Rahat və prestijli yaşayış üçün ideal seçim. Ofis haqqı 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç. 82
Bütün 136 təklifə baxmaq
№ 6129574
•
Baxış sayı: 59
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 15:14
398 000 AZN
3 060 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
130 m²
Sahə
9 / 14
mərtəbə
Təmir
Tamerlan
Vasitəçi (agent)
Adel Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç. 82
Bütün 136 təklifə baxmaq