Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m²
1/18
Bütün şəkillər
+10 şəkil
237 000 AZN
1 850 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
128 m²
Sahə
7 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m²
Xırdalan şəhəri, Heydər parkı ilə üzbəüz 12/7-ci mərtəbəsində 128/kvm şəxsi təmirli klassik 3 otaqlı kupçalı mənzil 237000 manat, əşyalarla birlikdə (televizor ,soyuducu xaric). Ofis haqqı- 1%
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 23:00
Xırdalan, Abşeron r., Xırdalan ş.
Bütün 82 təklifə baxmaq
№ 6129495
•
Baxış sayı: 82
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 14:55
237 000 AZN
1 850 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
128 m²
Sahə
7 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
tərlan
Vasitəçi (agent)
House Əmlak Xırdalan
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 23:00
Xırdalan, Abşeron r., Xırdalan ş.
Bütün 82 təklifə baxmaq