Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/7
Bütün şəkillər
270 000 AZN
3 600 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Nerimanov metrosunun yaxinliqinda Layf-senter, arxasinda 39sayli mektebin yani Eksperimental Lahiyeli 3 otaqi menzil satilir. Menzilin temiri yaxsidir. Otaqlar ayri-ayridir. Sened kupca. Ofisin xidmet haqqi 1%
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 22:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli xan Xoyski pr. 114
Bütün 43 təklifə baxmaq
№ 6128478
•
Baxış sayı: 64
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 11:34
270 000 AZN
3 600 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Rövşən
Vasitəçi (agent)
Rahat Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 22:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli xan Xoyski pr. 114
Bütün 43 təklifə baxmaq