Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m²,
Xətai r.
1/16
Bütün şəkillər
+8 şəkil
320 000 AZN
4 920 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
65 m²
Sahə
12 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m²,
Xətai r.
🔹S A T I L I R 📍Ağ Şəhər , ⚜️2 Otaq | 65m2 ⚜️20/12-ci Mərtəbə ⚜️Təmirsiz 💰320.000Azn ciddi sexsler narahat eles
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl bəy Qutqaşınlı küç. 9/3
Bütün 650 təklifə baxmaq
№ 6120597
•
Baxış sayı: 101
•
Yeniləndi: Dünən, 21:41
320 000 AZN
4 920 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
65 m²
Sahə
12 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Azad Hacızadə
Vasitəçi (agent)
VİP House Elmlər
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl bəy Qutqaşınlı küç. 9/3
Bütün 650 təklifə baxmaq