Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²,
Memar Əcəmi m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
112 000 AZN
1 870 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
60 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²,
Memar Əcəmi m.
SATILIR !!! Nesimi rayonu 2 mkr Cavadxan kucesi Memar Ecemi metrosu yaxinliginda 5 Mertebeli binanin 5 ci mertebesinde 2 otag menzil SATILIR QAZ SU ISIQ DAIMIDIR Kupca var Ofis haqqi 1 % teskil edir
Bakı, Cavadxan küçəsi
Bakı, Cavadxan küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
Memar Əcəmi m.
2-ci mikrorayon q.
Kristal Abşeron Əcəmi
Rəsul M
Vasitəçi (agent)
Şah
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 23:00
Bakı, Nəsimi r., Hüseyn Seyidzadə küç.
Bütün 182 təklifə baxmaq
№ 6093113
•
Baxış sayı: 283
•
Yeniləndi: Bugün, 12:21
112 000 AZN
1 870 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
60 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Rəsul M
Vasitəçi (agent)
Şah
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 23:00
Bakı, Nəsimi r., Hüseyn Seyidzadə küç.
Bütün 182 təklifə baxmaq