Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²,
Binəqədi q.
1/6
Bütün şəkillər
115 000 AZN
1 350 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
85 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²,
Binəqədi q.
Bineqedi rayonunda Herbi komisarliqinin yaninda 3 otaqli temirli menzil satilir Ofis haqqi 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Abbas Mirzə Şərifzadə küç.
Bütün 1150 təklifə baxmaq
№ 6016979
•
Baxış sayı: 186
•
Yeniləndi: Dünən, 18:31
115 000 AZN
1 350 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
85 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Təmir
Gulya xanim
Vasitəçi (agent)
Dost Əmlak Baş Ofis
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Abbas Mirzə Şərifzadə küç.
Bütün 1150 təklifə baxmaq