Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²,
Həzi Aslanov q.
1/21
Bütün şəkillər
+13 şəkil
144 900 AZN
2 420 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
60 m²
Sahə
9 / 10
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²,
Həzi Aslanov q.
IPOTEKA ile almaq isdeyenler bu gunde muraciet ede bilerler tam ideal 2 otaq orta blok idral menzil sizlere teklif edilir xidmet haqqi 1 % teskil edir ona buna qohum qonsuya tanımadıgı adamlara menzıl sorusanlar narahat edmesın !!!!!
Bakı, General Əliağa Şıxlinski küç.
Bakı, General Əliağa Şıxlinski küç.
Xəritədə bax
Xətai r.
Həzi Aslanov q.
125_EMLAK
Vasitəçi (agent)
125 Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 20:00
Bakı, Nərimanov r., Əhməd Rəcəbli küç., Çinar Park Biznes Mərkəzi
Bütün 90 təklifə baxmaq
№ 6007354
•
Baxış sayı: 200
•
Yeniləndi: 15.05.2026, 11:14
144 900 AZN
2 420 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
60 m²
Sahə
9 / 10
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
125_EMLAK
Vasitəçi (agent)
125 Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 20:00
Bütün 90 təklifə baxmaq