Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96.7 m²,
Gənclik m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
355 000 AZN
3 670 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
96.7 m²
Sahə
17 / 18
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96.7 m²,
Gənclik m.
Zümrüd Residence Qanuni 2 otaq 3 otağa düzəlmə Kupçalı İpotekaya yararlı Təcili satılır Real müştəriyə yaxşı endirim var Əlavə suallar üçün zəng və ya wp Xidmət haqqı 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 129 təklifə baxmaq
№ 5909898
•
Baxış sayı: 590
•
Yeniləndi: 16.05.2026, 14:46
355 000 AZN
3 670 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
96.7 m²
Sahə
17 / 18
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 129 təklifə baxmaq