Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 139.9 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/30
Bütün şəkillər
+22 şəkil
550 000 AZN
3 930 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
139.9 m²
Sahə
9 / 17
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 139.9 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Zümrüd Residence Real müştəriyə endirim var Kupçalı İpotekaya yararlı Qanuni 3 otaqlı 3 sanuzel Qarderob Təmirdən sonra yaşayış olmayıb Qaz,su,işıq daimi Geniş həyət Yeralti parking 7/24 mühafizə Əlavə suallar üçün zəng edə bilərsiz Xidmət haqqı 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 129 təklifə baxmaq
№ 5843827
•
Baxış sayı: 758
•
Yeniləndi: 16.05.2026, 14:46
550 000 AZN
3 930 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
139.9 m²
Sahə
9 / 17
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 129 təklifə baxmaq