Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²,
8 Noyabr m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
329 000 AZN
2 440 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
135 m²
Sahə
14 / 19
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²,
8 Noyabr m.
Exclusive ! Acar mendedi , Tam esyali 🔸Ünvan : 8 Noyabr m/s , Yaşıl ada uşaq bağça yaxınlığı 🔸Mərtəbə : 14/19 🔸Ümumi Sahə : 135 🔸Otaq sayı : 3 🔸sənəd : çıxarış 🔸Qiymət 329.000
Bakı, Ənvər Hüseynov küçəsi
Bakı, Ənvər Hüseynov küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
20 Yanvar m.
8 Noyabr m.
Bakı Asiya Universiteti
Grand Hayat Residence
Garant Əmlak
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 3
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 535
Bütün 305 təklifə baxmaq
№ 5740223
•
Baxış sayı: 1018
•
Yeniləndi: Dünən, 11:38
329 000 AZN
2 440 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
135 m²
Sahə
14 / 19
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Garant Əmlak
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 3
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 535
Bütün 305 təklifə baxmaq