Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²,
İnşaatçılar m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
340 000 AZN
2 830 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
120 m²
Sahə
6 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²,
İnşaatçılar m.
Yasamal rayonu İnşatcılar metrosu Asan Xidmətin yaxınlığında 18 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində 3 otaq sahəsi 120 kvm olan əla təmirli mənzil satılır.
Bakı, Abbas Mirzə Şərifzadə küç.
Bakı, Abbas Mirzə Şərifzadə küç.
Xəritədə bax
Yasamal r.
İnşaatçılar m.
ASAN Xidmət №3
Yasamal bazarı
Əhəd
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Şərifzadə
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl Talıblı küç. 37
Bütün 514 təklifə baxmaq
№ 4247361
•
Baxış sayı: 2430
•
Yeniləndi: Dünən, 15:28
340 000 AZN
2 830 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
120 m²
Sahə
6 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Əhəd
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Şərifzadə
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl Talıblı küç. 37
Bütün 514 təklifə baxmaq